Villa dış cephe modelleri süslemelerinde Şüphesiz villayı  gösteren dış cephe tasarımıdır bu söz kulağa bir Klişe gibi gelebilir fakat bunda gerçeklik payı vardır.  Yeni bir Eve gittiğinizde satın almak yahut kiralamak için evlerin resimlerine bakıyoruz ilk izlenim Biz Şüphesiz ki Evin dış görünümü veya nasıl göründüğüdür bu izlenim kimi zaman insanları yanıltabilir ama dış görünüş ısınamadığımız takdirde o evde yaşamak istemezsiniz. Ama neyse ki poliüretanmodelleri  uzman Mimar ve tasarımcıları ile sizi bu sıradanlığın dışına çekebiliyor. her biri kendine özgün tasarım ve mimari anlayışın izini taşıyan farklı Villa dış cephe tasarımları görme şansı buluyoruz. Bu yazımızda size müstakil villa tasarım çalışmaları sunacağız.

Tasarımlarımız da kullandığımız ürünlerin tamamı poliüretan dış cephe süsleme ürünleridir.  tasarım sonrasında ürün arama derdine son veriyoruz. Poliüretan dış cephe süsleme ürünleri rustik klasik avangart gibi farklı tarzları bünyesinde barındırmaktadır.  bu örnek galerimizde birçok farklı tarzı bir arada göreceksiniz. Poliüretanmodelleri olarak mevcut ürünlerin dışında farklı özel ürünlerde yapmaktadır.

Yeni Modern klasik Villa dış cephe modelleri

Bu villa dış cephe tasarım projemizde daha sade hatlarda söve modelleri kullanmaya özen gösterdik, Denizlikler ve pedimentler için derin kesitleri olan poliüretan söve çeşitlerini kullandık. Böylece dış cephemizdeki hatlar daha belirgin ve göze hoş gelecek bir dolgunluk sağladı. Saçaklarda yine her zamanki gibi favori saçak silmesi kesitimiz olan 1460 söve modelini küçük payanda modelimiz ile kombinledik. Bu tasarımda sadelik ön planda olduğu için poliüretan sütun modelleri düz dor tarzı kullanmayı uygun gördük, Sütun başlıkları her zamanki gibi polurenin özel tasarım korint başlığı oldu.

Müşterimizin istekleri doğrultusunda kendi deneyim ve tecrübemizide kullanarak bu harika tasarım villa modelini tasarlardık. Sizde villa dış cephesine dekorasyon çalışması yapmak istiyorsanız bizden mutlaka tasarım desteği almanızı öneriyoruz. Tasarımlarımızı kendi ürünlerimiz ile yaptığımız için ürün termini sizin için çok kolay oluyor ve tasarımda ne görüyorsanız uygulama daha iyisini garanti ediyoruz.