POLİÜRETAN SÖVE MODELLERİ

En yeni ve kaliteli poliüretan söveleri uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Ürün fiyatları ve teknik çizimleri görsellerin üzerindedir.

Tüm ürünlerimizin dahil olduğu dwg kütüphanesini bizi arayarak istekte bulunabilirsiniz.

Ürünlerimiz ile villa dış cephe tasarımları, düğün salonu iç ve dış tasarımları, otel konak ve yapılarınıza değer katın. İnşaat ve yapı sektörünün gelişmesi ve bireylerin yapılarda estetik değer araması beraberinde dış cephe noktasında birtakım yenilikleri de hızla getirmiştir. Birçok birey gerek iç cephe gerekse dış cephede birtakım estetik özellikleri bulunana dekoratif ürünlere oldukça rağbet göstermektedir. Bunlardan dış cephe noktasında sıklıkla kullanılanı ise söve modelleri olmaktadır. Poliüretan söve modelleri bina süslemesi ve dış cephe görünüm estetiği noktasında fevkalade değerli bir üründür. Sizler de yapıların dış görünümüne önem veriyor ve estetik bir fiziksel özelliklere sahip olmak istiyorsanız bu noktada poliüretan söve modelleri sizler için biçilmiş kaftan olacaktır.

Poliüretan Söve Fiyatları

   Dış cephe görünümde bilhassa pencere süsleme noktasında bambaşka bir görünüm kazandıran poliüretan söve modelleri birbirinden farklı tasarımlarla göz alıcı bir görünüme sahiptir. Sizler de ayrıcalıklı olmanın ve göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip dış cephe görünümünün sahibi olmayı arzu ediyorsanız, sizlerin estetik beğenileri göz önünde tutularak imal edilen söve modellerinden istifade edebilir ve arzu ettiğiniz görünümü rahatlıkla elde edebilirsiniz. Söve modellerindeki zengin çeşitlilik tüm bireylere hitap etmesi açısından önemlidir. Bununla birlikte çeşitlilikteki bu zenginlik fiyatlara da farklı şekilde yansımaktadır. Yani poliüretan söve modelleri tek tip fiyata sahip değil bilakis her bütçeye hitap edecek şekilde bir fiyat aralığına sahiptir. Ayrıca imal aşamasında kullanılan malzeme ve materyaller ile ürünün görsel yönden güzelliği fiyatı belirleyen asli unsurlardır. Poliüretan modelleri olarak söve modellerinde boya kabarması veya atması gibi durumlar için firma garantisi veriyoruz. Sadece pooliüretan söveler değil bütün poliüretan ürünlerimiz için boya kabarmama garantisi vermekteyiz.

Poliüretan Söve imalatı

Ayrıca poliüretan modelleri olarak söve çeşitleri mizde en düzgün yüzeyi sizlere sunuyoruz. Poliüretan ürün alırken mutlaka kıyaslama yapınız çünkü hiç kimsenin sonradan madur olmasını istemiyoruz.

Poliüretan Modelleri Dekoratif ürün yelpazesi

2019-03-16T19:11:16+03:00

Siz de fikrinizi belirtin

Go to Top